Argox X 2000 V

Argox firmasının x 2000 yazıcısının yeni nesil üretimi olup X 2000 VL endüstriyel barkod yazıcı Argox X 2000Vserisi ile içe sarım ve dışa sarım ribbon kullanım kolaylığı sağlar, ön yüzündeki ekran vasıtası ile etiket ve ribbon un kullanım sırasında bittiği gibi teknik detayları hata mesajı olarak gözlemleyebiirsiniz ,hızlı ve kaliteli baskısı ile tüm barkod okuyucular ile sorunuz çalışır.Karton etiket ,kendinden yapışkanlı etiket , yıkama talimatı gibi etiletleri basımında kolaylık sağlar .Yazıcı kafa ve sarf malzemeleri olan etiket ve ribonları firmamızdan temin edebilirsiniz. Teknik servis ve kurulum için bizi arayınız.

Endüstriyel tasarımı ile daha hızlı etiket basımı , ribbon 300 mt kullanımı , rulo etiket ,barkod yazıcı, hızlı teknik servis , barkod otomasyonuzda , barkod yazıcı , barkod etiketi , kolay etiket tasarımı ,barkod dizaynı, doğru barkod basımı ile ihtiyaçlarınız olan barkod konusunda herşey.

Çok yönlü yeni X-2000V endüstriyel barkod yazıcı veri KDU veya yazıcı denetleyicisi gereklidir girdi-hiçbir ekstra maliyet için bir PC klavyesi veya tarayıcı bağlamak için bir standart PS / 2 arayüzü kullanarak "stand-alone" çalışma özelliğine sahiptir.Ön panelde bulunan bir çok dilli LCD ekran kurulum, yapılandırma ve kullanımı basit ve rahat hale getirir.X-2000V 32-bit RISC 6ips hızına kadar baskı yanı sıra Flash bellek 4MB için mikroişlemci ve 8MB SDRAM vardır. Kolayca ayarlanabilir termal yazıcı kafa basıncı, ince ayar şerit gerginliği için bir düğme, ve daha birçok; geliştirilmiş özellikler bir kolay uyum şerit kaplama içinde veya dışında seçilebilir baskı mekanizması içerir. Paralel, seri ve çift yönlü USB arabirimleri ile Tak-çalıştır kurulum maksimum esneklik ve bağlanabilirlik sunar.X-2000V ayarlamak için kolay ve maliyet-performans mükemmel sunan bir endüstriyel güç barkod yazıcıdır.

● Ağır etiketleme talepleri için
● 32-bit CPU, LCD ekran, kadar 6ips baskı hızı, ve büyütülmüş anılar
● Ayarlanabilir yansıtıcı ve iletim çift sensör sistemi çok yönlü medya taleplerini karşılamak için kesin etiket algılama sağlar
● Centronics paralel, RS-232 ve USB yönlülük uygulamaları için kullanılabilir arabirimleri, ve bağımsız çalışma için PS / 2 arayüzü: direkt PC olmadan giriş etiketi verilerine bir PC klavyesi bağlamak
● Endüstriyel gücü medya yönetimi: 360M şerit balmumu ve 8 "ortam bölmesi
● Kolay medya yükleme ve şerit yüklemesi
● Harici anahtar içerde veya dışarıda kaplı şeritler kullanmak için yazıcıyı ayarlar
● PPLA, PPLB, mevcut PPLZ emülasyonları
● Dayanıklı ve kolay bakım: kolay-yerine kesici ve soyucu
● Destek 1D/GS1 Veri bar, 2D / Kompozit kodları ve QR barkodlar
● Seçenekleri Tam aralığı: Kesici, Çarpma, Stacker, Yazı kartı, RTC ve bağımsız klavye (Argokee)
● Ethernet / Kablosuz / Bluetooth seçenekleri için Yazıcı Sunucusu dış

Baskı Metodu Direkt Termal / Termal Transfer
Baskı Hızı 152 mm/sn
Baskı Genişliği 104 mm
Baskı Uzunluğu 1270 mm
Çözünürlük 203 dpi
Ribon Kapasite 300 metre
Ribon Genişliği 102 mm
Hafıza RAM 8 MB
Flash ROM 4 MB
Arayüz Centronics Parallel, RS-232, USB(2.0), PS/2 Keyboard
Sensör Hareketli
Dil PPLA - PPLB - PPLZ