Toshiba Tec B-SX8


B-SX8 305 dpi çözünürlük, 213.3 mm baskı genişliği ile geniş formatlı etiketlere kolay baskı. Floating Print Head Mechanism (Su yüzünde kayar gibi, sürtünmeyi azaltma tekniği) sürtünmeyi azaltarak kağıt üzerinde düz bir yol izleyerek fevkalade kaliteli baskıları garanti eder.

Standart Ribbon Save (Şerit Tasarruf) özelliği ile baskı sırasında şerit kullanılmadığında şerit harcamaz, böylece şerit maliyetinden ve şerit değiştirme zamanından tasarruf sağlar ve RFID çalışmalarında maksimum performans sağlar.

Yazıcı kafa ve sarf malzemeleri olan etiket ve ribonları firmamızdan temin edebilirsiniz. Teknik servis ve kurulum için bizi arayınız. Yazılım ve sarf malzemesinde geriye dönük Toshiba B-682, B-882, B-672 ve B-872 modelleri ile tam uyumluluğu sayesinde, mevcut yazılım ve sarf malzemesi stoğunuzu etiket ve ribbonlarınızı kullanabilirsiniz.

İmalat,Otomotiv,Ağır Sanayi,Çelik Sanayii,Kağıt Sanayii,Ormancılık,Kimya Sanayii,İlaç Sanayii,Tekstil Sanayii,Perakendecilik Dağıtımı ve Taşımacılık ve Lojistik alanlarında hızı ve yazıcı kafa genişliğinden dolayı tercih edilir.

Baskı Metodu Direkt Termal / Termal Transfer
Baskı Kafası Edge
Yazma Hızı 203 mm/s
Yazma Genişliği Maksimum 213.3 mm.
Yazma Uzunluğu Maksimum 1364 mm.
Çözünürlük 12 dots/mm (305 dpi)
Ribbon Save Standart
Arayüzler Bidirectional Parallel Port, USB 2.0, LAN (100Base),
Seri Port (opt.) Wireless LAN (opt.)
Opsiyonel Cutter Modül (kesici), Strip Modül (soyucu),
Ribbon Save Modül (Şerit Tasarruf), Wireless LAN,
Seri Interface Bord, Expansion I/O Bord,
RTC (Real Time Clock), RFID Kit
Boyutlar 416 x 289 x 395 mm
Ağırlık 25 Kg.