Toshiba Tec B-SA4TM


Toshiba TEC B-SA4 serisi, tüm barkod çözümleriniz için ideal bir seçim. Yüksek kaliteli yazıcı çıktısı, endüstriyel performans, çok yönlü tasarımı, gelişmiş fonksiyonları ile çalışma ortamındaki en büyük yardımcınız..

Grafik LCD ekran sayesinde, yazıcı ayarları kolaylıkla yapılabilir. Geniş sarf malzemesi kullanım alanı, hareketli kağıt algılayıcı sensörleri ile kullanımı son derece kolaydır.

B-EV4D direkt termal modeli, kısa süre kullanılacak etiketler için, B-EV4T termal transfer/direkt termal modeli ise daha uzun süre kullanılacak olan etiketler için kullanılabilir. İki modelin de günlük kullanım için 203dpi ve grafikler için 300dpi baskı kafası seçenekleri bulunmaktadır.

108 mm genişliğinde baskı yapabilen baskı kafası, kağıt ve sensör erişimleri 90o açılır kapak üzerinde bulunduğundan, bakımı, temizliği ve kağıt yerleştirimi oldukça kolaydır. Ayrıca oynar etiket sensörü birçok türde baskı malzemesini desteklemektedir.

Yazıcı kafa ve sarf malzemeleri olan etiket ve ribonları firmamızdan temin edebilirsiniz. Teknik servis ve kurulum için bizi arayınız.

Baskı Metodu Direkt Termal / Termal Transfer
Baskı Kafası Edge
Baskı Hızı 152.4 mm/sn. ‘ye kadar
Baskı Genişliği Maksimum 104 mm. (105.7 mm 300 dpi kafa ile)
Baskı Uzunluğu Maksimum 999 mm.
Çözünürlük 8 dots/mm (203 dpi) (Opsiyonel 11.8 dots/mm 300 dpi)
Arabirimler Paralel Port, USB 2.0 LAN, seri port*, Wireless LAN*
Opsiyonel Kesme modülü, Soyma modülü, Wireless Lan Board,
Seri arayüz board, 300 dpi yazıcı kafası,
RTC (Real Time Clock), RFID Modül
Boyutlar 238 x 401.7 x 331.5 mm
Ağırlık 15 Kg.